White Team Rosters
List By Year Alphabetical List List By School
1997 Zac Alcorn Chadron
1997 Kevin Clanton Elkhorn MM
1997 Tom Cockle Lincoln Christian
1997 Andrew Drevo Lincoln Christian
1997 Kevin Foote Kearney
1997 Cody Gallatin Fremont
1997 Taylor Gehman Omaha Northwest
1997 Dru Johnk Schuyler
1997 Derek Lacy Grant
1997 Dan Morrow Louisville
1997 Clete Samson Valley
1997 Mike Wahlstrom Chadron
1998 Jamie Douglas Grand Island CC
1998 Nick Heiser Lincoln Pius X
1998 Vernon Jiles Lincoln Northeast
1998 Josh Kasischke Wahoo
1998 Dusty Keiser Norfolk Catholic
1998 Adam Lamprecht Fremont
1998 Jeremy Parks Lincoln High
1998 J.D. Roberts Ponca
1998 Richard Ross Lincoln High
1998 Wyatt Schmidt Lincoln Southeast
1998 Alex Shada Wahoo
1998 Joe Sochor Doniphan
1999 Andy Brown Columbus
1999 Aaron Froehlich Lincoln East
1999 G. Michael Kuhn Omaha Central
1999 Josh Lamberson Wilber-Clatonia
1999 Sean McLaughlin Millard West
1999 Jake Muhleisen Lincoln Southeast
1999 Jared Obering Beatrice
1999 Barrett Ruud Lincoln Southeast
1999 Elijah Starzl Pender
1999 Brian Trader Hastings
1999 Chris Wagner West Point CC
1999 Dwight Williams Lincoln East
1999 Neil Wortmann Hartington CC
2000 Chase Goldenstein Lincoln Southeast
2000 Cody Hoegh Aurora
2000 Ben Ideus Lewiston
2000 Dusty Jura Columbus Lakeview
2000 Calvin Kapels Columbus Lakeview
2000 Zac Robinson Millard West
2000 Jarred Royal Syracuse
2000 Aaron Schmidt Bennington
2000 Turner Trofholz Schuyler
2000 Derric Werner Elkhorn Valley
2001 Alex Aten Kearney
2001 Jake Brestel Lincoln High
2001 Brent Cole Auburn
2001 Scott Hannon York
2001 Mose Howard III Omaha Bryan
2001 Shelby Jordan Falls City SH
2001 Josh Mueller Columbus Lakeview
2001 Xavier Omon Beatrice
2001 Andy Poulosky Ponca
2001 Bo Ruud Lincoln Southeast
2001 Matt Sells Falls City SH
2002 Sean Blocher West Point
2002 Benjamin Buhr Lincoln East
2002 Michael Etzelmiller Hastings
2002 Levi Hamilton Lincoln Southeast
2002 James Kohls Aurora
2002 Nick Morrell Ogallala
2002 Thomas Pargett Syracuse
2002 Shane Sweeney Grand Island
2002 Scott Wissing Grand Island CC
2002 Zach Yelkin Norris
2003 Tyler Albers Papillion-LaVista
2003 Matt Culliver Omaha Bryan
2003 Drew Dahlin Lincoln East
2003 Brady Helmink Fairbury
2003 Matt Hill Lincoln Southeast
2003 Kenny Howard Grand Island CC
2003 Brandon McGruder Omaha Bryan
2003 Ryan Moore Beatrice
2003 Cole Salomon Millard North
2003 Jarryd Schieffer Hartington CC
2003 Brad Smith Holdrege
2004 Pat Ackerman Holdrege
2004 Mitch Albers Papillion-LaVista
2004 Drake Beranek Ravenna
2004 Andrew Bridger Lincoln Northeast
2004 Mike Higgins Beatrice
2004 Roy O’Neill Millard North
2004 Andrew Page Millard South
2004 Brad Smith Holdrege
2004 Waid Vontz Cambridge
2004 Chase Warneke Pierce
2004 Jordan Wells Norfolk
2005 Sam Blake Centennial
2005 Jeremy Cruise St. Edward
2005 Jim Ebke Lincoln East
2005 Wendell Faines Lincoln North Star
2005 J.C. Hall Omaha Bryan
2005 Jake Johnson Grand Island CC
2005 Tyler McManaman Lincoln East
2005 Mitch Montgomery Ralston
2005 Tyler Petersen Louisville
2005 Brett Shively Norfolk
2006 Kendal Bender Humphrey St. Francis
2006 Porter Birtell Lutheran Northeast
2006 Jesse Carr Ainsworth
2006 Wes Eikmeier Fremont Bergan
2006 Mike Fox Beatrice
2006 John Levorson Crete
2006 Andy Morris Omaha Skutt
2006 Jake Petersen Omaha Roncalli
2006 Jake Reinders Omaha Skutt
2006 Jeremy Wallace Omaha Bryan
2007 Steville Burns Omaha Benson
2007 Eric Koehlmoos Pierce
2007 Jake Marvin Lincoln Southwest
2007 Tim McDavid Scottsbluff
2007 Taylor Price Lincoln Southeast
2007 Shavontae Samuels St. Edward
2007 Drew Sankey Lincoln East
2007 Greg Smith Ralston
2007 Pete Uhing Lincoln High
2007 CJ Zimmerer Omaha Gross
2008 Zac Bargen Chadron
2008 Elliott Eliason Chadron
2008 Tyler Evans Waverly
2008 Dylan Flinn Lincoln High
2008 Weston Foxhoven Crofton
2008 Ben Imig Omaha Bryan
2008 Brady Lollman Norfolk
2008 Trevor Menke Beatrice
2008 Jordan Tyrance Parkview Christian
2008 Jared Warner Omaha Gross
2009 DK Augustine Omaha Bryan
2009 Ethan Brozek Norfolk Catholic
2009 Tyler Evans Waverly
2009 Galen Gullie Omaha Bryan
2009 Dylan Heath Lincoln Southwest
2009 Reith Jiech Omaha Bryan
2009 Garret Johnson Norfolk
2009 Connor Larson McCook
2009 Cole Spurgeon Gretna
2009 Zach Sterup Hastings St. Cecelia
2009 Derrius Vick Lincoln Southeast
2010 Connor Beranek Ravenna
2010 Zach Clemens Scottsbluff
2010 Sam Hahn Tri-County
2010 Keithan Karn Elkhorn
2010 David McDonald Aurora
2010 Trey Moore North Platte
2010 Ethan Motalvo Omaha Bryan
2010 Jordan Schroer Lincoln Northeast
2010 Dylan Travis Omaha Gross
2010 Deondre White Lincoln High
2011 Dylan Bohlke Norris
2011 Easton Edmond Lincoln Southeast
2011 Michael Hadden Scottsbluff
2011 Noah Housh Lincoln North Star
2011 Nathan Kuhl Johnson County Central
2011 Jake Nannen Lincoln Southeast
2011 Ceasar Teano Hastings St. Cecelia
2011 Matt Thomas Omaha Skutt
2011 Aaron Walker Lincoln Southeast
2011 Luke Wright North Platte
2012 Kody Benson Sterling
2012 Andrew Callaghan North Platte
2012 Jarek Coles Millard South
2012 Tyler Danielson York
2012 BJ Day Lincoln Southeast
2012 Luke Gifford Lincoln Southeast
2012 Mitchell Hahn Fremont
2012 Connor Loos Bishop Neumann
2012 Connor Musiel Lincoln North Star
2012 Blaine Rohlk Norfolk
2013 Tyler Craven Ashland-Greenwood
2013 Adam Dykman Archbishop Bergan
2013 Isaac Frerichs Adams
2013 Garrett Griffin Lincoln High
2013 Cole Klingsporn High Plains
2013 Grant Lahm Columbus Scotus
2013 Alex McGinnis Crete
2013 Cole Meister Omaha Roncalli
2013 Kory Reestman Norfolk
2013 Nate Skrdla Gretna
2013 Rylee Tatum Norfolk
2014 Alec Cromer Beatrice
2014 Gunner Fuelberth Norfolk
2014 Morgan Karloff Hastings
2014 Zach Kitten Hastings St. Cecilia
2014 Chad Lechtenberg Papillion-LaVista
2014 Brady McDonald Lincoln Southeast
2014 Jared Samuelson Gretna
2014 Brandon Villalpando Norfolk
2014 Ryan Williams Fremont
2014 Landon Zarybnicky Beatrice
2015 Austin Allen Aurora
2015 Rhett Harms Crete
2015 Jaxon Harre Millard South
2015 Carter Larson Millard North
2015 Tommy Leininger Aurora
2015 Cody Mroczek Columbus Scotus
2015 Jake Ruzicka Wahoo
2015 Dalton Taylor Columbus Scotus
2015 Trace Tupper Lincoln Northeast
2015 Noah Vedral Bishop Neumann
2016 Jackson Borgmann Arlington
2016 Dillon Brandt Lincoln North Star
2016 Niholas Burger Archbishop Bergan
2016 Matthew Hagedorn Norfolk
2016 Michael Koch Columbus
2016 Ben Moxness Logan View
2016 Henry Penner Aurora
2016 Thomas Robertson Lincoln Pius X
2016 Ryan Schommer Norfolk
2016 Tyler Vavrina Aquinas Catholic
Pat Ackerman Holdrege 2004
Tyler Albers Papillion-LaVista 2003
Mitch Albers Papillion-LaVista 2004
Zac Alcorn Chadron 1997
Austin Allen Aurora 2015
Alex Aten Kearney 2001
DK Augustine Omaha Bryan 2009
Zac Bargen Chadron 2008
Kendal Bender Humphrey St. Francis 2006
Kody Benson Sterling 2012
Drake Beranek Ravenna 2004
Connor Beranek Ravenna 2010
Porter Birtell Lutheran Northeast 2006
Sam Blake Centennial 2005
Sean Blocher West Point 2002
Dylan Bohlke Norris 2011
Jackson Borgmann Arlington 2016
Dillon Brandt Lincoln North Star 2016
Jake Brestel Lincoln High 2001
Andrew Bridger Lincoln Northeast 2004
Andy Brown Columbus 1999
Ethan Brozek Norfolk Catholic 2009
Benjamin Buhr Lincoln East 2002
Niholas Burger Archbishop Bergan 2016
Steville Burns Omaha Benson 2007
Andrew Callaghan North Platte 2012
Jesse Carr Ainsworth 2006
Kevin Clanton Elkhorn MM 1997
Zach Clemens Scottsbluff 2010
Tom Cockle Lincoln Christian 1997
Brent Cole Auburn 2001
Jarek Coles Millard South 2012
Tyler Craven Ashland-Greenwood 2013
Alec Cromer Beatrice 2014
Jeremy Cruise St. Edward 2005
Matt Culliver Omaha Bryan 2003
Drew Dahlin Lincoln East 2003
Tyler Danielson York 2012
BJ Day Lincoln Southeast 2012
Jamie Douglas Grand Island CC 1998
Andrew Drevo Lincoln Christian 1997
Adam Dykman Archbishop Bergan 2013
Jim Ebke Lincoln East 2005
Easton Edmond Lincoln Southeast 2011
Wes Eikmeier Fremont Bergan 2006
Elliott Eliason Chadron 2008
Michael Etzelmiller Hastings 2002
Tyler Evans Waverly 2008
Tyler Evans Waverly 2009
Wendell Faines Lincoln North Star 2005
Dylan Flinn Lincoln High 2008
Kevin Foote Kearney 1997
Mike Fox Beatrice 2006
Weston Foxhoven Crofton 2008
Isaac Frerichs Adams 2013
Aaron Froehlich Lincoln East 1999
Gunner Fuelberth Norfolk 2014
Cody Gallatin Fremont 1997
Taylor Gehman Omaha Northwest 1997
Luke Gifford Lincoln Southeast 2012
Chase Goldenstein Lincoln Southeast 2000
Garrett Griffin Lincoln High 2013
Galen Gullie Omaha Bryan 2009
Michael Hadden Scottsbluff 2011
Matthew Hagedorn Norfolk 2016
Sam Hahn Tri-County 2010
Mitchell Hahn Fremont 2012
J.C. Hall Omaha Bryan 2005
Levi Hamilton Lincoln Southeast 2002
Scott Hannon York 2001
Rhett Harms Crete 2015
Jaxon Harre Millard South 2015
Dylan Heath Lincoln Southwest 2009
Nick Heiser Lincoln Pius X 1998
Brady Helmink Fairbury 2003
Mike Higgins Beatrice 2004
Matt Hill Lincoln Southeast 2003
Cody Hoegh Aurora 2000
Noah Housh Lincoln North Star 2011
Kenny Howard Grand Island CC 2003
Ben Ideus Lewiston 2000
Mose Howard III Omaha Bryan 2001
Ben Imig Omaha Bryan 2008
Reith Jiech Omaha Bryan 2009
Vernon Jiles Lincoln Northeast 1998
Dru Johnk Schuyler 1997
Jake Johnson Grand Island CC 2005
Garret Johnson Norfolk 2009
Shelby Jordan Falls City SH 2001
Dusty Jura Columbus Lakeview 2000
Calvin Kapels Columbus Lakeview 2000
Morgan Karloff Hastings 2014
Keithan Karn Elkhorn 2010
Josh Kasischke Wahoo 1998
Dusty Keiser Norfolk Catholic 1998
Zach Kitten Hastings St. Cecilia 2014
Cole Klingsporn High Plains 2013
Michael Koch Columbus 2016
Eric Koehlmoos Pierce 2007
James Kohls Aurora 2002
Nathan Kuhl Johnson County Central 2011
G. Michael Kuhn Omaha Central 1999
Derek Lacy Grant 1997
Grant Lahm Columbus Scotus 2013
Josh Lamberson Wilber-Clatonia 1999
Adam Lamprecht Fremont 1998
Connor Larson McCook 2009
Carter Larson Millard North 2015
Chad Lechtenberg Papillion-LaVista 2014
Tommy Leininger Aurora 2015
John Levorson Crete 2006
Brady Lollman Norfolk 2008
Connor Loos Bishop Neumann 2012
Jake Marvin Lincoln Southwest 2007
Tim McDavid Scottsbluff 2007
David McDonald Aurora 2010
Brady McDonald Lincoln Southeast 2014
Alex McGinnis Crete 2013
Brandon McGruder Omaha Bryan 2003
Sean McLaughlin Millard West 1999
Tyler McManaman Lincoln East 2005
Cole Meister Omaha Roncalli 2013
Trevor Menke Beatrice 2008
Mitch Montgomery Ralston 2005
Ryan Moore Beatrice 2003
Trey Moore North Platte 2010
Nick Morrell Ogallala 2002
Andy Morris Omaha Skutt 2006
Dan Morrow Louisville 1997
Ethan Motalvo Omaha Bryan 2010
Ben Moxness Logan View 2016
Cody Mroczek Columbus Scotus 2015
Josh Mueller Columbus Lakeview 2001
Jake Muhleisen Lincoln Southeast 1999
Connor Musiel Lincoln North Star 2012
Jake Nannen Lincoln Southeast 2011
Roy O’Neill Millard North 2004
Jared Obering Beatrice 1999
Xavier Omon Beatrice 2001
Andrew Page Millard South 2004
Thomas Pargett Syracuse 2002
Jeremy Parks Lincoln High 1998
Henry Penner Aurora 2016
Tyler Petersen Louisville 2005
Jake Petersen Omaha Roncalli 2006
Andy Poulosky Ponca 2001
Taylor Price Lincoln Southeast 2007
Kory Reestman Norfolk 2013
Jake Reinders Omaha Skutt 2006
J.D. Roberts Ponca 1998
Thomas Robertson Lincoln Pius X 2016
Zac Robinson Millard West 2000
Blaine Rohlk Norfolk 2012
Richard Ross Lincoln High 1998
Jarred Royal Syracuse 2000
Barrett Ruud Lincoln Southeast 1999
Bo Ruud Lincoln Southeast 2001
Jake Ruzicka Wahoo 2015
Cole Salomon Millard North 2003
Clete Samson Valley 1997
Shavontae Samuels St. Edward 2007
Jared Samuelson Gretna 2014
Drew Sankey Lincoln East 2007
Jarryd Schieffer Hartington CC 2003
Wyatt Schmidt Lincoln Southeast 1998
Aaron Schmidt Bennington 2000
Ryan Schommer Norfolk 2016
Jordan Schroer Lincoln Northeast 2010
Matt Sells Falls City SH 2001
Alex Shada Wahoo 1998
Brett Shively Norfolk 2005
Nate Skrdla Gretna 2013
Brad Smith Holdrege 2003
Brad Smith Holdrege 2004
Greg Smith Ralston 2007
Joe Sochor Doniphan 1998
Cole Spurgeon Gretna 2009
Elijah Starzl Pender 1999
Zach Sterup Hastings St. Cecelia 2009
Shane Sweeney Grand Island 2002
Rylee Tatum Norfolk 2013
Dalton Taylor Columbus Scotus 2015
Ceasar Teano Hastings St. Cecelia 2011
Matt Thomas Omaha Skutt 2011
Brian Trader Hastings 1999
Dylan Travis Omaha Gross 2010
Turner Trofholz Schuyler 2000
Trace Tupper Lincoln Northeast 2015
Jordan Tyrance Parkview Christian 2008
Pete Uhing Lincoln High 2007
Tyler Vavrina Aquinas Catholic 2016
Noah Vedral Bishop Neumann 2015
Derrius Vick Lincoln Southeast 2009
Brandon Villalpando Norfolk 2014
Waid Vontz Cambridge 2004
Chris Wagner West Point CC 1999
Mike Wahlstrom Chadron 1997
Aaron Walker Lincoln Southeast 2011
Jeremy Wallace Omaha Bryan 2006
Chase Warneke Pierce 2004
Jared Warner Omaha Gross 2008
Jordan Wells Norfolk 2004
Derric Werner Elkhorn Valley 2000
Deondre White Lincoln High 2010
Dwight Williams Lincoln East 1999
Ryan Williams Fremont 2014
Scott Wissing Grand Island CC 2002
Neil Wortmann Hartington CC 1999
Luke Wright North Platte 2011
Zach Yelkin Norris 2002
Landon Zarybnicky Beatrice 2014
CJ Zimmerer Omaha Gross 2007
Adams Isaac Frerichs 2013
Ainsworth Jesse Carr 2006
Aquinas Catholic Tyler Vavrina 2016
Archbishop Bergan Adam Dykman 2013
Archbishop Bergan Niholas Burger 2016
Arlington Jackson Borgmann 2016
Ashland-Greenwood Tyler Craven 2013
Auburn Brent Cole 2001
Aurora Cody Hoegh 2000
Aurora James Kohls 2002
Aurora David McDonald 2010
Aurora Austin Allen 2015
Aurora Tommy Leininger 2015
Aurora Henry Penner 2016
Beatrice Jared Obering 1999
Beatrice Xavier Omon 2001
Beatrice Ryan Moore 2003
Beatrice Mike Higgins 2004
Beatrice Mike Fox 2006
Beatrice Trevor Menke 2008
Beatrice Alec Cromer 2014
Beatrice Landon Zarybnicky 2014
Bennington Aaron Schmidt 2000
Bishop Neumann Connor Loos 2012
Bishop Neumann Noah Vedral 2015
Cambridge Waid Vontz 2004
Centennial Sam Blake 2005
Chadron Zac Alcorn 1997
Chadron Mike Wahlstrom 1997
Chadron Zac Bargen 2008
Chadron Elliott Eliason 2008
Columbus Andy Brown 1999
Columbus Michael Koch 2016
Columbus Lakeview Dusty Jura 2000
Columbus Lakeview Calvin Kapels 2000
Columbus Lakeview Josh Mueller 2001
Columbus Scotus Grant Lahm 2013
Columbus Scotus Cody Mroczek 2015
Columbus Scotus Dalton Taylor 2015
Crete John Levorson 2006
Crete Alex McGinnis 2013
Crete Rhett Harms 2015
Crofton Weston Foxhoven 2008
Doniphan Joe Sochor 1998
Elkhorn Keithan Karn 2010
Elkhorn MM Kevin Clanton 1997
Elkhorn Valley Derric Werner 2000
Fairbury Brady Helmink 2003
Falls City SH Shelby Jordan 2001
Falls City SH Matt Sells 2001
Fremont Cody Gallatin 1997
Fremont Adam Lamprecht 1998
Fremont Mitchell Hahn 2012
Fremont Ryan Williams 2014
Fremont Bergan Wes Eikmeier 2006
Grand Island Shane Sweeney 2002
Grand Island CC Jamie Douglas 1998
Grand Island CC Scott Wissing 2002
Grand Island CC Kenny Howard 2003
Grand Island CC Jake Johnson 2005
Grant Derek Lacy 1997
Gretna Cole Spurgeon 2009
Gretna Nate Skrdla 2013
Gretna Jared Samuelson 2014
Hartington CC Neil Wortmann 1999
Hartington CC Jarryd Schieffer 2003
Hastings Brian Trader 1999
Hastings Michael Etzelmiller 2002
Hastings Morgan Karloff 2014
Hastings St. Cecelia Zach Sterup 2009
Hastings St. Cecelia Ceasar Teano 2011
Hastings St. Cecilia Zach Kitten 2014
High Plains Cole Klingsporn 2013
Holdrege Brad Smith 2003
Holdrege Pat Ackerman 2004
Holdrege Brad Smith 2004
Humphrey St. Francis Kendal Bender 2006
Johnson County Central Nathan Kuhl 2011
Kearney Kevin Foote 1997
Kearney Alex Aten 2001
Lewiston Ben Ideus 2000
Lincoln Christian Tom Cockle 1997
Lincoln Christian Andrew Drevo 1997
Lincoln East Aaron Froehlich 1999
Lincoln East Dwight Williams 1999
Lincoln East Benjamin Buhr 2002
Lincoln East Drew Dahlin 2003
Lincoln East Jim Ebke 2005
Lincoln East Tyler McManaman 2005
Lincoln East Drew Sankey 2007
Lincoln High Jeremy Parks 1998
Lincoln High Richard Ross 1998
Lincoln High Jake Brestel 2001
Lincoln High Pete Uhing 2007
Lincoln High Dylan Flinn 2008
Lincoln High Deondre White 2010
Lincoln High Garrett Griffin 2013
Lincoln North Star Wendell Faines 2005
Lincoln North Star Noah Housh 2011
Lincoln North Star Connor Musiel 2012
Lincoln North Star Dillon Brandt 2016
Lincoln Northeast Vernon Jiles 1998
Lincoln Northeast Andrew Bridger 2004
Lincoln Northeast Jordan Schroer 2010
Lincoln Northeast Trace Tupper 2015
Lincoln Pius X Nick Heiser 1998
Lincoln Pius X Thomas Robertson 2016
Lincoln Southeast Wyatt Schmidt 1998
Lincoln Southeast Jake Muhleisen 1999
Lincoln Southeast Barrett Ruud 1999
Lincoln Southeast Chase Goldenstein 2000
Lincoln Southeast Bo Ruud 2001
Lincoln Southeast Levi Hamilton 2002
Lincoln Southeast Matt Hill 2003
Lincoln Southeast Taylor Price 2007
Lincoln Southeast Derrius Vick 2009
Lincoln Southeast Easton Edmond 2011
Lincoln Southeast Jake Nannen 2011
Lincoln Southeast Aaron Walker 2011
Lincoln Southeast BJ Day 2012
Lincoln Southeast Luke Gifford 2012
Lincoln Southeast Brady McDonald 2014
Lincoln Southwest Jake Marvin 2007
Lincoln Southwest Dylan Heath 2009
Logan View Ben Moxness 2016
Louisville Dan Morrow 1997
Louisville Tyler Petersen 2005
Lutheran Northeast Porter Birtell 2006
McCook Connor Larson 2009
Millard North Cole Salomon 2003
Millard North Roy O’Neill 2004
Millard North Carter Larson 2015
Millard South Andrew Page 2004
Millard South Jarek Coles 2012
Millard South Jaxon Harre 2015
Millard West Sean McLaughlin 1999
Millard West Zac Robinson 2000
Norfolk Jordan Wells 2004
Norfolk Brett Shively 2005
Norfolk Brady Lollman 2008
Norfolk Garret Johnson 2009
Norfolk Blaine Rohlk 2012
Norfolk Kory Reestman 2013
Norfolk Rylee Tatum 2013
Norfolk Gunner Fuelberth 2014
Norfolk Brandon Villalpando 2014
Norfolk Matthew Hagedorn 2016
Norfolk Ryan Schommer 2016
Norfolk Catholic Dusty Keiser 1998
Norfolk Catholic Ethan Brozek 2009
Norris Zach Yelkin 2002
Norris Dylan Bohlke 2011
North Platte Trey Moore 2010
North Platte Luke Wright 2011
North Platte Andrew Callaghan 2012
Ogallala Nick Morrell 2002
Omaha Benson Steville Burns 2007
Omaha Bryan Mose Howard III 2001
Omaha Bryan Matt Culliver 2003
Omaha Bryan Brandon McGruder 2003
Omaha Bryan J.C. Hall 2005
Omaha Bryan Jeremy Wallace 2006
Omaha Bryan Ben Imig 2008
Omaha Bryan DK Augustine 2009
Omaha Bryan Galen Gullie 2009
Omaha Bryan Reith Jiech 2009
Omaha Bryan Ethan Motalvo 2010
Omaha Central G. Michael Kuhn 1999
Omaha Gross CJ Zimmerer 2007
Omaha Gross Jared Warner 2008
Omaha Gross Dylan Travis 2010
Omaha Northwest Taylor Gehman 1997
Omaha Roncalli Jake Petersen 2006
Omaha Roncalli Cole Meister 2013
Omaha Skutt Andy Morris 2006
Omaha Skutt Jake Reinders 2006
Omaha Skutt Matt Thomas 2011
Papillion-LaVista Tyler Albers 2003
Papillion-LaVista Mitch Albers 2004
Papillion-LaVista Chad Lechtenberg 2014
Parkview Christian Jordan Tyrance 2008
Pender Elijah Starzl 1999
Pierce Chase Warneke 2004
Pierce Eric Koehlmoos 2007
Ponca J.D. Roberts 1998
Ponca Andy Poulosky 2001
Ralston Mitch Montgomery 2005
Ralston Greg Smith 2007
Ravenna Drake Beranek 2004
Ravenna Connor Beranek 2010
Schuyler Dru Johnk 1997
Schuyler Turner Trofholz 2000
Scottsbluff Tim McDavid 2007
Scottsbluff Zach Clemens 2010
Scottsbluff Michael Hadden 2011
St. Edward Jeremy Cruise 2005
St. Edward Shavontae Samuels 2007
Sterling Kody Benson 2012
Syracuse Jarred Royal 2000
Syracuse Thomas Pargett 2002
Tri-County Sam Hahn 2010
Valley Clete Samson 1997
Wahoo Josh Kasischke 1998
Wahoo Alex Shada 1998
Wahoo Jake Ruzicka 2015
Waverly Tyler Evans 2008
Waverly Tyler Evans 2009
West Point Sean Blocher 2002
West Point CC Chris Wagner 1999
Wilber-Clatonia Josh Lamberson 1999
York Scott Hannon 2001
York Tyler Danielson 2012